..
חיפויי קירות אקוסטיים

אלעד חיפויים בע"מ מציעה שירותי ייעוץ ביצוע ומתן פתרונות יישומיים בתחום חיפויי העץ , למינציה , פי.וי.סי תעשייתי ומסחרי , רצפות צפות , פתרונות למרכזי ספורט  ופתרונות אקוסטיים מתקדמים . החברה הוקמה בשנת 2002 תחת השם : " אלעד חיפויים - הופכים רעיונות למציאות " , ומנוהלת ע"י מר טולדנו ברוך בעל ניסיון רב שנים בענף נגרות אומן . 

סדנת העבודה/אולם ייצור - אלעד חיפויים מחזיקה אולם יצור ומכונות עיבוד מתקדמות וכן חנות תצוגה בשטח של 500 מ"ר במושב נתיב השיירה ומעניקה מענה מלא לכל עבודות הגמר והדקורציה : 
- חיפויי עץ לרצפות וקירות כולל פיתוחים/מדרגות וייצור מיוחד לפי דרישה 
- פתרונות חיפויי עץ אקוסטיים לקירות ותקרות 
- פתרונות חיפויי עץ חיצוניים 
- מתמחה בהקמת מרכזי מבקרים , מוזיאונים ותערוכות קבועות וזמניות .

מוצרים מיובאים - לבד מהיצור העצמי וכדי להצליח לענות על רמות הביקוש הן מבחינת מורכבויות היצור זמני האספקה ורמות גמר מיוחדות , משנת 2008 אנו עובדים בשיתוף פעולה פורה עם חברת DECUSTIK הספרדית שמחזיקה בטכנולוגיות יצור מהמתקדמות בתחום חיפויי העץ האקוסטיים  .
   
ייעוץ ופיקוח - עובדי החברה מעניקים ליווי מקצועי בפרויקטים שונים , במגזר הפרטי והעסקי ומעניקים פיקוח ובקרה מתמדת בכל שלב ושלב . הפיקוח נעשה ע"י עובדים בעלי ניסיון , הסמכה ובשיתוך פעולה מלא עם הצוותים השונים באתר . 

שימוש בחומרים ירוקים - אנו מכירים בחשיבות הבחירה ורכישת מוצרים ידידותיים לסביבה כהשקעה משתלמת לטווח ארוך ומתוך כך דואגים להציע ללקוחותינו מוצרים איכותיים , אטרקטיבים , עם עמידות גבוהה  ויתרונות סביבתיים מאושרים . אנו מחויבים  להתאים את המוצרים לצרכים הסביבתיים של לקוחותינו כמו גם שמירה על בריאותם . המטרה היא לחשוף את לקוחותינו לשימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לעיצוב הבית ובכך להציע תפאורה בריאה ונעימה לאורך זמן . בחירת המוצרים נעשית מיצרנים השותפים לתפישה זו והמעניקים את כל האינפורמציה הרלוונטית בנושא . בחברת אלעד חיפויים מקדישים את כל המאמץ כדי ששאיפות הלקוח לאיכות , יופי ושמירה על איכות הסביבה יעמדו בקנה אחד יחד עם שביעות רצון מלאה מהשירות שאותו אנו מעניקים . למרות שזמינותם של חומרים טבעיים ידידותיים לסביבה עולה עם השנים , עדיין נוטים להימשך לחומרים מלאכותיים שאינם תורמים לבריאות הסביבה . רעיון העיצוב הידידותי נשמע אמנם חדש אך אורח חיים בריא וטבעי הוא מושג שהוטבע מאות שנים קודם לנו . בית וסביבת עבודה בריאים ניתנים ליישום ע"י תכנון ובחירת מוצרים טבעיים ואיכותיים העמידים לאורך זמן . כעובדה ידוע היא שלא תמיד ניתן להימנע מחומרים שאינם ידידותיים לסביבה אך עם חשיבה מודעת ומתוכננת מראש ניתן לצמצם את השימוש בהם בהעדפת אפשרויות ידידותיות כתחליף ובכך לתרום לבריאות ועיצוב הבית והסביבה . 

צוות החברה וקבלני הביצוע הינם שותפים מלאים למתן ייעוץ רחב ליישום פתרונות רבים ברחבי הארץ : אולמות קולנוע , שטחי ספורט פנימיים , מרכזי מבקרים , מבני משרדים ומגורים , תעשייה ועוד . אנו רותמים את נסיוננו עבור משרדי תכנון ואדריכלות , ובשלבים מתקדמים יותר - יישום המוצרים והביצוע בשטח , שיאפשרו איזון אינטרסים פורה , לצד שמירה על רמת שירות גבוהה ללקוחותינו . 

חברת אלעד חיפויים מבססת את פעילותה על יכולות מקצועיות גבוהות לשם השגת תוצאות עבור לקוחותיה . בשם מטרות אלו אנו רואים הצלחה ביכולותינו להביא ליישום דרישות מורכבות מבחינה תיכנונית , יצירתית ובמתן תשומת הלב לשיפור איכות חייהם של לקוחותינו , שהינם מוטבי פתרונות אלו . בהקשר זה אנו מציעים מוצרים איכותיים ומגוונים עבור החברות השונות לשיפור איכות החיים בסביבת המגורים , העבודה והבילוי . 

עובדי החברה כולה פועלים בנחישות ובמקצועיות להשיג עבורך את הפתרון הטוב ביותר לשביעות רצונך .